Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Telefonbord 8597046



*

nr 859 7046


Telefonbord

med lampa, Teak/Metall


Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 november 2013
kl 20:04:48


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
31/10 17:45:26 1      100 kr
31/10 21:53:52 2      150 kr
4/11 16:04:11 3      200 kr
5/11 17:12:17 4      250 kr
5/11 17:13:25 4      350 kr
9/11 11:49:11 5      350 kr
9/11 11:49:32 5      400 kr
11/11 15:17:47 6      500 kr
11/11 19:56:18 7      Vinnande bud



  • Tema
  • 11 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampa metall teak teakmöbler telefonbord trä
  • 6769 Bänk
    Torbjørn Afdal, "Krobo", Bruksbo, Mellemstrand, No..//
    Aktuellt bud: 3.000 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:50
  • 6044 Barbord
    "Venus", Johanson Design, Markaryd, kromad pelarfo..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 20:45
  • 6703 Brevklämma
    i form av en anka, London. Längd: 14cm. Djup: 2,5c..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:17
  • 6615 Fällbord
    1800-tal, Betsad björk. Diameter: 83 cm, höjd: 70 cm
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:58
  • 6073 Lampbord
    Butlers Tray. Diameter: 65 cm, höjd: 47 cm
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 20:05
  • 6633 Lampbord
    ett par, Furu, märkta KJW. Bredd: 54 cm, djup: 44 ..//
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:04




Ladda ner broschyr